مجموعه تخصصی فارسی ویپ به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت دانش بنیان عصر گویش افزار می باشد که با هدف ارائه خدمات ویپ و تلفن اینترنتی و تجهیزات آن‌ها شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه با هدف راه‌اندازی راه‌کارهای ویپ مبتنی بر شبکه سعی بر آن داشته تا بتواند نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌ها را در خصوص کاهش هزینه‌های راه‌اندازی و برقراری تماس را برآورده کرده و با دارا بودن کادری مجرب بتواند در امر مشاوره و پشتیبانی فنی یاری‌رسان مشتریان محترم این مجموعه باشد.


عصرگويش افزار نخستين و تنها شركت ايرانی فعال در زمينه هوش مصنوعی و پردازش سيگنال گفتار بوده كه عمده محصولات و خدمات ارائه شده توسط اين شرکت برای نخستين بار در کشور و به صورت حرفه‌ای در زمينه‌های پردازش و تشخيص گفتار بوده است. اين شرکت با پشتوانه فنی گروهی از متخصصان کشور از دانشگاه صنعتی شريف تأسيس شد که سابقه و تجربه پژوهشی آنها در زمينه‌های مرتبط با پردازش سيگنال به چندين سال قبل از شروع رسمی فعاليت شرکت برمی‌گردد.


مجموعه فارسی ویپ منحصر به فروش تجهیزات VoIP نیست و از بدو تأسیس اساس کار این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب و جامع برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه‌داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه‌ی راهکار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم‌ترین ویژگی خدمات FarsiVoIP است. کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی ، همیشه در کنار مشتریان بوده و بهترین پشتیبان آنها هستند.
این مجموعه با اجرای سیاست‌های جدید در بازار سعی بر آن دارد که کالاهایی با هزینه پائین و کیفیتی مطلوب را به مشتریان ارائه دهد و در راستای گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک در کشور و همچنین ارائه محصولات با کیفیت بتواند گامی موثر در این زمینه بردارد.


//